В Ірпені відбулася остання гра Ліги Чемпіонів

Учора на ірпінському міському стадіоні “Чемпіон” завершилася остання гра 8 туру Ліги учасників АТО. Про це повідомляє Ірпінський портал.

Команда футбольного  клубу “Ірпінь” зіграла з командою “Київський Авангард” з рахунком  — 0 : 6. “З перших хвилин гри кияни почали активно атакувати ворота ірпінської команди і відчувалася перевага “авангардівців” у швидкості на полі.  Слід сказати, що ірпінська команда вдало розгадувала маневри суперників у нападі і не давала киянам завершити їх часті випади на ворота голом, —  хоча моментів було чимало. Лише наприкінці гри, киянам вдалося відкрити рахунок а згодом, під занавіс поєдинку, забити ще один гол”, – йдеться в повідомленні.

14238322_10154155238499475_5967315214668035473_n

Проте початок другого тайму  видався відверто провальним для нашої команди — три голи залетіли у ворота ірпінської команди буквально за 15 хвилин. Оговтатись від цього ірпінцям так і не вдалося, а наприкінці гри наша команда залишилася у меншості і отримала ще й пенальті у свої ворота, які вдало реалізували кияни.

Загалом інші команди показали такі результати: ФК “Прикордонник” – ФК”Меридіан” 2:1; ФК “ЗСУ” – ФК “27 бригада НГУ” 4:2; ФК “Президентський полк”- ФК “Українці-Разом” 4:1 ; ФК “SB TEAM”- ФК”Сфінкс” 2:0; ФК” Легенда” -ФК” Аквіла” -:+ тех.поразка.

Як ми повідомляли раніше, протягом одинадцяти тижнів в Ірпені змагалися команди групи “Київ”. Окрім команди-господаря ФК “Ірпінь”, стадіон “Чемпіон” прийняв ще 11 команд учасників АТО. Очолює рейтинг ФК “SB TEAM” (21 очкак), на другому місці – ФК “Київський Авангард” (21 очка), на третьому – ФК “Президентський полк” (16 очок).